Červený Dvůr – Tradice a kvalita v léčbě závislosti

Železný adiktolog 2015

V sobotu 25. července 2015 se klienti a terapeuti PL Červený Dvůr zúčastnili již čtvrtého ročníku amatérského triatlonu Železný adiktolog, který se konal v Českých Budějovicích. Pořadatelem této akce je organizace Prevent.

img_2739 img_3330

Tento rok naši léčebnu reprezentovalo 17 lidí. 11 z nich byli současní klienti, 3 bývalí pacienti, z toho dva i se svými partnery a tři členové terapeutického týmu, Alexandr Debnar, Vojtěch Nožička a Luboš Březina, kteří jako tým vyhráli zlato. Další medaile získali v hlavním závodě Alexandr Debnar (druhé místo v kategorii adiktolog a rovněž druhé místo ve své kategorii), dále jedna klientka druhé místo v celkovém pořadí a nakonec v závodu štafet získali tři klienti v mužské kategorii bronzovou medaili.

img_3402

Kromě toho přibližně 30 klientů PL Červený Dvůr již podruhé zajišťovalo závodní trať, pomáhali v orientaci závodníkům na nepřehledných místech, podávali vodu na občerstvovačkách apod. Všichni si užili hezký závod a zároveň pěkný den. Určitě si akci příští rok znovu zopakujeme, protože jak účastníci závodu, tak pomocníci na trati si pochvalovali, jak je skvělé bavit se bez drog a alkoholu.