Main menu:


Červený Dvůr

Psychiatrická léčebna Červený Dvůr je zařízení specializované na střednědobou ústavní léčbu závislostí na návykových látkách a patologického hráčství. Byla založena v roce 1966. V současnosti je kapacita léčebny 103 lůžek, ročně absolvuje terapeutický program v léčebně 550 až 750 pacientů. K podrobnějšímu procházení našimi stránkami použijte prosím nabídku vlevo.

Poslední komentáře

Projekt Vozataj se překlopil do své druhé poloviny

Již je to rok, co českobudějovická obecně prospěšná společnost Attavena otevřela dveře projektu „Vozataj“ prvním klientům léčebny. Do jedné či více aktivit se během tohoto období zapojilo více než 200 pacientů a pacientek a další mají tuto možnost až do konce července 2013, kdy projekt končí.

Stejně jako v první polovině nabízí projekt hned několik aktivit, jejichž cílem je zvýšit šance na uplatnění klientů při návratu na trh práce. V aktivitách se snoubí nejen vzdělávání a nácvik praktických dovedností se získáním rekvalifikace a dalších osvědčení, ale i poradenství a přímá pomoc při cestě do zaměstnání. Všechny aktivity jsou bezplatné a probíhají přímo v léčebně.

Vedle Rekvalifikačního počítačového kurzu nabízí projekt Vozataj aktivity: Orientace na trhu práce, Nácvik klíčových kompetencí zaměstnance ve virtuální firmě, Bilanční a pracovní diagnostiku, Výběrovou kvalifikaci (Výpomoc při přípravě pokrmů) a také mzdové příspěvky pro zaměstnavatele, kteří vytvoří pro klienta nové pracovní místo nebo obsadí některé stávající v jejich firmě či organizaci. Podrobnosti k projektu naleznete na http://vozataj.webnode.cz.

Projekt „Vozataj“ je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 Napište komentář