Main menu:


MOŽNOSTI PODPORY

Vážení přátelé,

v poslední době jste někteří z vás projevili zájem podpořit finančně některé naše aktivity – sjezdy úspěšných bývalých pacientů, volnočasové aktivity pro současné pacienty, kulturní akce atd., tedy akce, které nepatří do základních činností hrazených ze zdravotního pojištění, ale přitom jsou pro nás všechny velmi důležité. Za tento váš zájem děkujeme.

Pro tyto účely jsme zřídili samostatný účet, na který můžete případné sponzorské dary přehledně posílat. Také přikládáme vzor jednoduché sponzorské smlouvy, kterou můžete doplnit, podepsat, vytisknout a poslat nám ji do léčebny k podpisu (případně vše podepsat elektronickým podpisem a poslat elektronicky). Budete-li chtít postavit sponzorskou smlouvu jinak, neváhejte se ozvat. Vzor smlouvy ve formátu MS word a ve formátu PDF.

Číslo účtu: 133241/0710

Variabilní symbol: 005836002

Specifický symbol (chcete-li): vaše IČ, případně RČ.

Dr. Jiří DvořáčekKomentáře

Komentář Tomáš Nový
Vloženo: 12. 2. 2017, 18.16

Dobrý den, i mě se již podruhé vrátila platba příspěvku na sjezdy, směřující na účet 0212611858/0600. Budu dále tedy platby posílat na účet, který uvádíte zde nahoře : 133241/0710. S pozdravem T.Nový

[Odpověď]

Komentář Renata Valkonyová
Vloženo: 7. 2. 2017, 15.44

212611858/0600 – prosím o sdělení, zda jste zrušili tento účet na který jsem měsíčně posílala 100,- Kč na sjezdy. Tento měsíc se mi tato částka vrátila na můj účet zpět (s poznámkou: neexistující účet). Jestliže jste založili jiný, prosím o jeho zaslání.
Děkuji.

[Odpověď]

Jiří Dvořáček Odpověď:

Dobrý den, paní Valkonyová,
ano, ano, změnili jsme účet, koukněte na text nahoře, je tam uveden už nový. Moc se omlouvám za komplikace! Mějte se hezky a díky za podporu!

[Odpověď]

Renata Valkonyová Odpověď:

@Jiří Dvořáček, Děkuji za odpověď, opět začnu posílat. Teď tu poslouchám píseň Michala Davida „Nesnáším loučení“ a tečou mi slzy. Tu mi kluci zpívali, když jsem šla domů. Mějte se a smějte se :-). Renata Valkonyová, DiS.

[Odpověď]

Komentář Jan Kostrhun
Vloženo: 20. 7. 2016, 10.00

Dobrý den. Jsem závyslý na alkoholu a měl bych zájem o komplexní léčbu ve vašem zařízení. Chci zeptat, jaká je aktuální čekací doma k nástupu. Předem děkuji za odpověď. Jan Kostrhun

[Odpověď]

Andrea Odpověď:

Ahoj Honzíku.. nevím zda si mě pamatuješ ale poznali jsme se v Jihlavě. Se Zuzkou,Kubou Matýskem a tak…. pokud ted budeš nastupovat sem. Tak se spolu opět potkáme. Ráda Tě uvidím.

[Odpověď]

Komentář Ivan balaz
Vloženo: 1. 4. 2015, 16.30

Dobry den.Nejsem sice zavisly na alkoholu jen jsem se chtel optat jestli hospitalizujete i lidi s lecbou deprese?Dekuji za odpoved.

[Odpověď]

Komentář Tomáš Nový
Vloženo: 13. 5. 2014, 6.02

Připojuji se k finanční podpoře příštích sjezdů – zadán trvalý příkaz na 50kč měsíčně. TN

[Odpověď]

Komentář Zdeňka Hádková
Vloženo: 15. 4. 2014, 11.26

Můj syn celé roky nadměrně požívá alkohol v posledních dvouch letech přestal dbát na základní hygienické návyky,není schopen pracovat.V současné době nevidíme jiný způsob záchrany jeho života než ,že jsme požádaly o dočasné omezení svépravnosti.Soudní znalec nám doporučil vaší léčebnu,s tím že máte vnikající výsledky.Chtěla jsem se zeptat jaká je u vás čekací doba na příjem a nebo jaké jsou podmínky,aby mohl k vám do léčebny nastoupit.máme opravdu vážnou sdtarost o jeho život.Dík za odpověď s pozdravem Hádková

[Odpověď]

Jiří Dvořáček Odpověď:

Zavolejte nám prosím do léčebny, řekneme si více. Telefonní čísla jsou uvedena v kontaktech.

[Odpověď]

Komentář Jirka Vacek
Vloženo: 19. 2. 2014, 14.46

dobrý nápad,přidávám se také pro dobrou věc

[Odpověď]

Komentář Věra Šabková
Vloženo: 25. 1. 2014, 15.23

Dobrý den,
jsem na tom špatně a nezvládám sama svou závislost na alkoholu. Jsem v částečném invalidním důchodu. Mám velký zájem se léčit ve Vašem ústavu. Prosím o sdělení kolik peněz bych musela zaplatit, jelikož má finanční situace není dobrá.
Děkuji za Vaši odpověď
Věra Šabková

[Odpověď]

Jiří Dvořáček Odpověď:

Dobrý den,
ničeho se nebojte, léčba je hrazena ze zdravotního pojištění.

[Odpověď]

Komentář Vít Drmota
Vloženo: 20. 1. 2014, 20.16

Ten nápad se mi líbí 😀

[Odpověď]

Komentář Renata Valkonyová
Vloženo: 20. 1. 2014, 13.25

Trvalý příkaz 100,- Kč měsíčně na sjezdy.
Renata Valkonyová

[Odpověď]

Napište komentář